באנר buybycall
  
כתבות אחרונות
Cheap Sous Vide Cheap Sous Vide
סוויד בזול סוויד בזול
סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה
בוסטר Mifold בוסטר Mifold
דף פייסבוק
 
מכבדים
   
פרסומות אדסנס
סקרים
איזה מכשיר יש לכם?
אייפון
נוקיה
סמסונג
סוני אריקסון
מוטרולה
בלאקברי
אחר

אפשרויות התשלום באתר


אנו מודעים לכך שלא לכולם יש כרטיס אשראי וגם שישנם החוששים למסור את פרטי האשראי על אף שהדבר מאובטח בצורה מחמירה.
ולכן buybycall מציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות תשלום.
באפשרותכם לשלם עבור הזמנתכם במספר דרכים, להלן אפשרויות התשלום באתר Buybycall :

1. תשלום באמצעות כ. אשראי ע"י סלאריקס
פועל תחת סטנדרט האבטחה המתקדם ביותר בעולם. 
משאבים ומאמצים רבים הושקעו על מנת להבטיח כי מנגנון האבטחה של הארנק הסלולרי יישאר מעודכן כל הזמן וזאת בהתאם לסטנדרט הנהוג בחברות המתקדמות ביותר בעולם לאבטחת תשלומים ומסחר אלקטרוני.סלאריקס עומד בכל התנאים המחמירים של חברות האשראי.
הנתונים הנשמרים בשרתי סלאריקס מאוחסנים בהתאם לתקן PCI DSS.

תקן PCI DSS קובע את הדרישות לכל היבטי אבטחת נתוני מחזיקי הכרטיס בעסקים – אמצעי אבטחת רשת התקשורת, סיסמאות גישה למערכות מחשב, אבטחת נתונים מאוחסנים ועוד. 
בין היתר, תקן PCI DSS קובע את כללי הטיפול, האחסון וההגנה על הנתונים הרגישים של כרטיסי האשראי שהם: מספר הכרטיס, תאריך תוקפו ונתוני הפס המגנטי המלא של הכרטיס. הכללים חלים על המערכות בעמדת המכירה (POS) ובמערכות האחרות בבית העסק ומפרטים הוראות התנהגות בטרם ולאחר שידור כל עסקה ע"י בית העסק לשירותי בנק אוטומטיים. 
התקשורת המשמשת את סלאריקס להשלמת הפעולות בארנק הסלולארי מוגנת באמצעות מנגנון האבטחה SSL המאפשר העברת נתונים בין המכשיר הסלולרי שלך לשרתי סלאריקס באופן מוצפן ומאובטח.
עוד פרטים אודות תקן ה-PCI DSS של סלאריקס - לחצו כאן.

2.תשלום באמצעות כ. אשראי / חשבון Paypal  ע"י Paypal - שירות תשלומים מקוון שנוסד ב-1998, מתווך אמין המאפשר למוכרים וקונים להעביר כספים באינטרנט בצורה בטוחה ואמינה..
למדריך אודות תשלום ב-Paypal לחץ כאן

3. תשלום במזומן בכל סניף דואר - תשלום במזומן בהפקדה/העברה לחשבון בבנק הדואר. באמצעות 700 סניפים וסוכנויות הפזורים בכל רחבי הארץ, 
למדריך אודות תשלום בסניף דואר לחץ כאן


Booking.com