באנר buybycall
  
כתבות אחרונות
Cheap Sous Vide Cheap Sous Vide
סוויד בזול סוויד בזול
סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה
בוסטר Mifold בוסטר Mifold
דף פייסבוק
 
מכבדים
   
פרסומות אדסנס
סקרים
איזה מכשיר יש לכם?
אייפון
נוקיה
סמסונג
סוני אריקסון
מוטרולה
בלאקברי
אחר

הסרת שיער


הסרת שיער

שערות לא רצויות יש לכולנו והן יכולות לצוץ בכל מיני מקומות על אפנו ועל חמתנו
שיער לא רצוי מופיע על השפה העליונה/תחתונה, הסנטר, הלחיים, על הפנים, על הגב,  על הרגליים,  על האצבעות, על  כפות הרגליים ואפילו על  הרגליים עצמם, וכמובן במקומות האינטימיים ביותר בגופנו
ישנם מגוון רחב של גורמים העשויים להשפיע על כך, ביניהם גנטיקה, תרופות מסוימות כגון הורמונים או סטרואידים וכמובן שינויים הורמונליים, או אפילו הפרעות רפואיות, כגון גבוה אנדרוגן (הורמון המין הגברי) רמות או מצבים של המערכת האנדוקרינית, כגון תסמונת שחלות פוליציסטיות ועוד שורה ארוכה של גורמים.
נסקור בפניכם את האפשרויות הרבות להסרת שיער

מריטה

המריטה הינה שיטה כואבת ובמיוחד בהתחלה יחד עם זאת מריטת שיער הינה כדאית, אך מאוד נקודתית המאפשרת להסיר שערות בודדות במקומות קטנים למשל: גבות, שפם, לחיים ועוד..
שיטה זו אינה יעילה במקומות  גדולים יותר אשר בהם ישנה הצטברות גדולה יותר של שערות.

ישנן מספר אפשרויות למריטת שיער לדוגמא: הסרת שיער בעזרת קפיץ הפלא, או באמצעות פינצטה. נדגיש שבשיטה זו השערה יוצאת עם השורש ובכך צמיחת השיער איטית יותר.

גילוח(באמצעות סכין או מכונה)

גילוח באמצעות סכין אינה כואבת כלל, קצב צמיחת השיער יקבע באיזו תדירות יש לטפל ולהסיר שיער  ממקומות מסוימים . הסרת שיער באמצעות גילוח הינה הדרך הקלה, המהירה ואפילו הזולה  להסרת שיער מהרגליים, ידיים או שיער פנים אצל גברים, אך יחד עם זאת, בשיטת הגילוח זו שימוש בסכין להסרת שיער עלול לגרום לשערות חודרנית ו/או הצטלקות ואף חתכים. חסרון נוסף להסרת שיער באמצעות סכין גילוח צמיחת השיער מהירה יותר, וגסה יותר (זיפים)
גילוח באמצעות מוכנה ישנן מכונות הפועלות בצורה דומה לסכין הגילוח אך ישנן מכונות התולשות את השערה מן השורש, ישנו הבדל בין מכונת גילוח המקצרת/חותכת את השערה לבין מכונה התולשת את השערה מן השורש, הן מבחינת הכאב והן מבחינת האטת טווח הצמיחה.


קרמים להסרת שיער

הסרת שיער באמצעות קרמים כמו באמצעות סכין אינה כואבת אך בדומה לגילוח השערה אינה נתלשת מן השורש כך שהצמיחה תהיה מהירה יותר בדומה לגילוח עם סכין, חשוב לזכור שהקרמים להסרת שיער אינם זהים כלל למשל, הסרת שיער עם  קרם המיועד להסרת שיער הערווה לא אמור לשמש גם כקרם להסרת שיער פניםהכימיקלים במוצרים אלו הינם שוניםכימיקלים אלו יכולים אף לגרום לכוויות שטחיותאם יש לך היסטוריה של תגובות אלרגיות, מומלץ להיוועץ עם רופא לפני שימוש במשחות להסרת שיער.

שעווה

אחת הדרכים הכואבות יותר להסרת שיער היא באמצעות שעווה, שעווה יכולה להיות מלכלכת מאוד אך כמו כן יעילה משום שבדומה למריטת שיער הסרת שעיר באמצעות שעווה מסירה את השערה מן השורש ובכך הצמיחה תהיה איטית יותר, נשים רבות  בוחרות להשתמש בשיטה זו על אף הכאב  להסרת שיער באזור הביקיני .

הסרת שיער בלייזר

אחת השיטות היעילות להסרת שיער לטווח ארוך היא באמצעות לייזר, הסרת שיער בלייזר קרן הורסת  וממיתה  את שורשי השיער עצמוהטיפול היקר  ביותר להסרת שיער הוא בלייזר מבין שאר השיטות להסרת השיערהקפד לבחור רופא או טכנאי שהוא מיומן ובעל ידעאתה רשאי לדרוש פגישות מרובות, אך ניתן להשתמש בחלקים רבים של הגוף שבו שיער לא רצוי עשוי להופיע.
חשוב לציין שהסרת שיער באמצעות שיטה זו אינה מתאימה לבעלי שיער בהיר משום שההבדל בין גוון השיער לבין גוון העור שלהם קטן יחסית והסרת שיער בלייזר לא תוכל לזהות את השערה ובכך שיטה זו לא תהיה אפקטיבית בעבורם, כנ"ל גם לבעלי גוון עור כהה במיוחד עם גוון שערות כהות
 
חשוב לזכור שאין חיה כזו "הסרת שיער לצמיתות"
מרביתם של מכוני הלייזר מתפארים ומתהדרים בכך שהסרת שיער בלייזר הינה הסרת השיער לצמיתות אך אין כך הדבר, יש לקחת בחשבון שאין כזה דבר הסרת שיער לצמיתות אלא מדובר בטריק פרסומי ,נכון שהסרת שיער בלייזר הינה הדרך היעילה ביותר להיפתר מן השיער לזמן הממושך ביותר בהשוואה לשיטות המסורתיות של הסרת שיער  הקיימות כיום.

בנוסף לשלל השיטות המסורתיות  הללו קיימים בשוק עוד לא מעט אמצעים להסרת שיער להלן מספר אפשרויות נוספות להסרת שיער:

קפיץ הפלא

מסיר שיער פנים, שהוא מכשיר מריטת שיער ידני, המציע את הדרך הקלה והמהירה ביותר להסרת שיער פנים לא רצוי כמו שפם, גבות ועוד, הסרת השיער מן השורש במהירות וביעילות, ללא שעווה, לייזר, פינצטה או גילוח. הדרך הנקייה במיותר המהירה ביותר ואף היעילה ביותר להסרת שיער מהפנים היא באמצעות קפיץ הפלארפידות להסרת שיער

דרך נוספת טבעית וללא כאב היא רפידות להסרת שיער הרפידה משמשת להסיר שיער מיותר  מהגוף. רפידות אלו עשויים עם משטח מחוספס  בדומה לנייר זכוכית.באמצעותן ניתן  להיפטר משיערות במקומות לא רצויים בדרך הזולה .הסרת שיער באמצעות רפידות אלו אינו מלכלך, אינו פוצע ואינו מכאיב,

Booking.com