באנר buybycall
  
כתבות אחרונות
Cheap Sous Vide Cheap Sous Vide
סוויד בזול סוויד בזול
סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה
בוסטר Mifold בוסטר Mifold
דף פייסבוק
 
מכבדים
   
פרסומות אדסנס
סקרים
איזה מכשיר יש לכם?
אייפון
נוקיה
סמסונג
סוני אריקסון
מוטרולה
בלאקברי
אחר

איך מחברים אנטנה אלחוטית למחשב

 
איך מחברים אנטנה אלחוטית למחשב / מאת: ברק ברקאי

רוצים לדעת איך מחברים אנטנה אלחוטית למחשב נייד או נייח אז מאמר זה נכתב בדיוק בשבילכם על מנת שתוכלו לדעת איך מחברים אנטנה למחשב, על מנת שתוכלו ליהנות מאינטרנט אלחוטי במחשבכם האישי. מאמר זה נכתב על ידי חברת כתיבת תוכן שמספקת שירותי כתיבה מקצועית ויצירת מדריכים על מנת שתוכלו להעשיר את הידע שלכם בערך מוסף רב, אז אם המאמר מצא חן בענייכם נשמח אם תשתפו את המאמר עם חבריכם, וגם ברשתות החברתיות שאתם נמצאים בהם.

מדריך לחיבור אנטנה אלחוטית למחשב בשלבים:
  1. הוציאו את האנטנה האלחוטית מהקופסה ובדקו אם האנטנה האלחוטית הגיעה עם דיסק התקנה, ישנן אנטנות אלחוטית למחשב שמגיעות עם דיסק התקנה שנקרא גם בשפת המחשוב גם "דרייבר" שהיא בעצם תוכנה שמאפשרת לחומרה "לשוחח" עם התוכנה כך שהמחשב שלכם יוכל להבין איזה חומרה נכנסה במחשב על מנת שתוכלו להפעיל את האנטנה האלחוטית למחשב כדבעי, לכן בדקו בקופסת האנטנה אם ישנו דרייבר להתקנה.
     
  2. הכניסו את דיסק ההתקנה לכונן ה- CDROM שברשותכם והתחילו בהתקנת הדרייבר של האנטנה האלחוטית שרכשתם, שימו לב! ישנן אנטנות אלחוטיות שאין צורך בדרייבר עבורם משום שהאנטנה האלחוטית משתמשת בדרייבר שכבר קיים אצלכם במערכת ההפעלה. תוך כדי הכנסת הדיסק לכונן יופיע לכם מסך שבו תצטרכו ללחוץ על SETUP שזה להתקין באנגלית, פשוט לחצו כל הזמן על NEXT  עד שיגיע לכם המסך שמסיים את תהליך ההתקנה.
     
  3. כשתהליך ההתקנה של הדרייבר הסתיים לעיתים יש צורך לבצע הפעלה מחדש, ולעיתים אין צורך ממשי כזה משום שלא תמיד יש צורך בכך, בצעו הפעלה מחדש רק אם מופיע לכם חלון שמבקש לבצע הפעלה מחדש, לאחר ההפעלה מחדש הכניסו את הפלאג USB של האנטנה האלחוטית לתוך חריץ ה USB של המחשב, החריץ נמצא בצידו האחורי של המחשב היכן שכל הכבלים נמצאים, לרוב חריץ ה- USB נמצא בסמוך לכבלי המקלדת והעכבר שלכם.
     
  4. לאחר שחברתם את כבל ה-USB  של האנטנה האלחוטית לחריץ ה- USB שבמארז המחשב לחצו על – התחל – התחבר אל – הצג את כל החיבורים – לחצו פעמיים על האייקון של האנטנה האלחוטית שהתקנתם ועל – הצג רשתות אלחוטיות, בחרו מכל הרשתות האלחוטיות את הרשת האלחוטית שלכם או לחילופין רשתות שפתוחות באזור שלכם והתחילו לגלוש בהנאה מרובה, וזאת הודות לאנטנה אלחוטית מוגברת למחשב שרכשתם.

מדוע רכישת אנטנה אלחוטית למחשב משתלמת

אנטנה אלחוטית למחשב יכולה לשמש אתכם כשהמחשב שלכם נמצא במצב מרוחק ביחס לנתב שלכם לדוגמא אם הנתב שלכם נמצא בחדר ממ"ד אתם תוכלו גם מהחדר שלכם לקלוט משום שהאנטנה המוגברת היא כשמה כן היא מגבירה את טווח הקליטה באופן משמעותי כשלכל אנטנה אלחוטית יש את תווך הקליטה שלה כך שאם אתם מעוניינים לקנות אנטנה אלחוטית מוגברת וודאו קודם לכן אם האנטנה בעלת יכולת קליטה גבוהה על מנת שתוכלו להשתמש בה בהתאם לצרכיכם.

אנטנה אלחוטית למחשב יכולה לעזור לכם גם בקליטת רשתות אלחוטיות שהינכם נמצאים מחוץ לביתכם ואתם מעוניינים לגלוש בבית הקפה הסמוך ובהיעדר עוצמת קליטה מהמחשב הנייד שברשותכם לא תוכלו לגלוש בצורה אפקטיבית אלא אם כן תסתייעו במגבר לאנטנה, ישנם מצבים בהם ניתן לגלוש באינטרנט אלחוטי בבית קפה אך כל רגע האינטרנט נופל שהסיבה לכך הינה שאין מספיק קליטה וניתן לראות זאת על ידי הצגת עוצמת הקליטה של האינטרנט האלחוטי במחשב נייד.
Booking.com