באנר buybycall
  
כתבות אחרונות
Cheap Sous Vide Cheap Sous Vide
סוויד בזול סוויד בזול
סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה
בוסטר Mifold בוסטר Mifold
דף פייסבוק
 
מכבדים
   
פרסומות אדסנס
סקרים
איזה מכשיר יש לכם?
אייפון
נוקיה
סמסונג
סוני אריקסון
מוטרולה
בלאקברי
אחר

לישון עם חזייה או בלי חזייה?


לישון עם חזייה או בלי חזייה?

שינה הינה זמן נפלא המייתר את הצורך בחזייה. מה קורה כאשר את ישנה עם חזייה? בזמן השינה לא רק השרירים נחים בזמן השינה הגוף עובר תיקון דטוקסיפיקציה (רעלים). שינה גם נותנת הזדמנות עבור מערכת החיסון של הגוף לייצר הורמונים המסייעים למע' החיסונית לכן כדאי ואף מומלץ להסיר את החזייה בזמן השינה או לחילופין להשתמש בחזייה רופפת ולא חזייה לוחצתשינה ללא חזייה יכולה להאיץ  ואף לייעל את הביצועים של הגוף במהלך השינה ולכן לנשים רצוי מאוד להסיר את החזייה בזמן השינה. הנה כמה דברים שקורים כאשר נשים לובשות  חזייה במהלך השינה:

1 . זיעה
חזייה בד"כ עשויה מחומרים מסוימים כגון : ניילון, כותנה או פוליאסטר דבר אשר אינו מאפשר לעור שלך לנשום וכתוצאה מכך יצטברו בתוך החזייה זיעה ולחות אשר עשוים לגרום לגירוד ואף לפטריות שעלולות להיווצר כתוצאה מזיעה ולחות שהצטברה חשוב לתת לחזה שלך "לנשום" בזמן השינה שכן במהלך הוא סגור בתוך החזייה. ישנן חזיות נושמות ולא לוחצות המתאימות יותר לשינהאך שימוש בחזייה רגילה בזמן השינהכאמור עלול לגרום לכך שהזיעה והלחות יישארו בתוך החזייה.

2 . אי נוחות
חזייה רגילה תוכננה על מנת לתת לחזה צורה יפה ותמיכה . לבישת חזייה בזמן השינה אינה נוחה לרוב משום שאינה מאפשרת חופשיות בזמן השכיבה בין אם מדובר בברזלים או בחזייה אשר מהדקת את החזה או בחזיות פושאפ למינהן. החזייה מיועדת למצבי עמידה ישיבה ופחות לשכיבה  ולכן מומלץ לישון ללא חזייה או לסירוגין עם חזייה רופפת .

3. נדודי שינה
במקרים מסויימיםשינה עם חזייה יכולה להיות אחד הגורמים לנדודי שינה משום שהגוף אינו חופשי לנשום.

4. הסיכון לסרטן השד
מדען בשם סידני סינגר כתב פעם בספרו "לבוש הורג: הקשר בין סרטן השד לחזייה"נשים אשר רוצות לסייע במניעת סרטן השד צריכות להפחית ככל הניתן את לבישת החזייה במהלך היממה ואף רצוי לנוע עם חזייה פחות מ-12 שעות ביממה. "הזמן הטוב ביותר להיות ללא חזייה  הוא בזמן השינה. לא לישון עם חזייה " אמר סידני סינגר. לדברי זינגר סידנילהשתמש בחזייה במשך זמן רב מדי עלול להעלות את הטמפרטורה של רקמת השד ונשים אשר לבשו חזייה היו רמות גבוהות יותר של ההורמון פרולקטין (הורמון שמתפקד כדי לעורר את חלב בלוטות) גבוה. שני גורמים אלו עשוים להשפיע על היווצרות סרטן השד. בנוסף לעתים קרובות מדי שימוש בחזייה הדוקה מדי אינו בריא כי זה יכול גם להגביל את זרימת הלימפה בשד. בדרך כלל נוזל הלימפה המסייע לשטוף פסולת חומר ורעלים אחרים.

5. קשיי נשימה
שינה עם חזייה, ובפרט חזייה עם ברזלים או חזיית פוש-אפ, לוחצת על הצלעות ומעבר לתחושת אי נוחות גורמת גם ללחץ על בית החזה, דבר העלול ליצור מצב של קשיי נשימה במהלך השינה וגם לאחר מכן במהלך היום. ההשפעות של הלחץ יכולות לבוא לידי ביטוי בטווח הארוך ולהפריע בהתנהלות היומיומית.

6. עיכוב התפתחות החזה
נהוג לחשוב ששינה עם חזייה מעקבת או מונעת מהחזה לגדול, אך לא כך הדבר. שינה עם חזייה אינה מונעת או מעכבת את גדילת החזה/

7. בלאי 
חזייה לא הונדסה או נבנתה לשכיבה אלא למצב עמידה/ישיבה וכדומה ולכן שימוש בחזייה במהלך היום וגם במהלך השינה עשוי לגרום לחזייה להישחק ולהתבלות מהר יותר.
Booking.com