באנר buybycall
  
כתבות אחרונות
Cheap Sous Vide Cheap Sous Vide
סוויד בזול סוויד בזול
סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה
בוסטר Mifold בוסטר Mifold
דף פייסבוק
 
מכבדים
   
פרסומות אדסנס
סקרים
איזה מכשיר יש לכם?
אייפון
נוקיה
סמסונג
סוני אריקסון
מוטרולה
בלאקברי
אחר

מתאם לכרטיסי סים

מתאם סים

קרה לכם שנזקקתם  למתאם SIM ולא מצאתם באינטרנט ולא מצאתם מהיכן לרכוש מתאם סים אז כנראה בצדק משום שישנו קושי במציאת המוצר הנפלא הזה באינטרנט וזאת משום שהמוצר מתאם SIM הינו מבוקש ושימושי מאוד ככה, למרות מחירו הזעום ועל אף גודלו הזעיר.

מי צריך מתאם SIM?

אנשים שרוצים לקחת את ה-SIM שלהם מהאייפון או מהאייפד שהוא למעשה מיקרו SIM ולהשתמש באותו המיקרו סים לטלפון סלולרי אחר שברשותם אשר עובד על כרטיס סים רגיל לא יוכלו לעשות זאת ללא מתאם SIM שיוכל לתווך בין ה- SIM הקטן לבין החריץ הגדול של המכשיר האחר, לכן חשוב מאוד להצטייד מראש במתאם סים שיוכל לסייע לכם בשליפת זכרונות מכרטיס ה- SIM אך לא רק מספרי טלפון אלא גם יאפשר לכם להשתמש בכרטיס המיקרו סים במכשירי סלולר העובדים על סים רגיל ולאו דווקא על מיקרו סים מה שהופך את אותו מוצר שנקרא מתאם SIM לאחר מהמוצרים היעילים והחשובים לכל אדם.

כמה זה עולה לנו

ישנם לא מעט חנויות וירטואליות שמוכרות מתאמי סים  אך שימו לב אם אתם תלכו לחברה סלולארית ותבקשו להקטין את הסים למיקרו מרגיל ולהיפך  אז תהיו בטוחים שתיתקלו בקשיים וגם הדבר יעלה לכם הרבה יותר כסף וגם הזמן שתבזבזו על כך מיותר ויקר. ואם תשאלו למה אז פשוט נאמר לכם אל תשאלו! כי ככה זה עולה, העלויות בחברות סלולאריות תמיד יהיו יותר יקרות , לעומת זאת בחנויות וירטואלית תוכלו למצוא פתרונות יצרתיים ובמחירים עממים השווים לכל כיס והסיבה לכם היא שבפתיחת חנות וירטואלית אין כמעט הוצאות ולכן בעל העסק יכול להוזיל את העלויות ולחסוך על כך ובתמורה לקבל מחיר טוב עבור מוצר איכותי.

יתרונות מתאם סים

אחד היתרונות הבולטים שיש לאותו מתאם סים הוא שאם פעם בעבר הייתם צריכים ללכת לחברת הסלולר כדי שתעביר לכם את המידע בטלפון הסלולארי שלכם ישירות מטלפון אחד לאחר היום אתם יכולים לעשות את זה בקליק אחד קטן על ידי רכישת מתאם SIM ולחבר את המתאם לטלפון מתקדם יותר ככה שהטלפון שלכם יוכל להיות מגובה בכל זמן ובכל עת ובכך תוכלו לקבל את כלל השירותים במקום אחד אז אין זה פלא שיותר ויותר אנשים רוכשים מתאם סים להקלה בבעיות העסקיות.

מתאם סים אומנם מאפשר לנו להפוך ממיקרו סים לסים רגיל אך אם ברצוננו לעשות את הפעולה ההפוכה? ראשית כל גם לכך יש פתרון יעיל והרבה יותר זול מחברות הסלולר, חותך כרטיסי סים, באמצעות חותך  סים נוכל בשניות להפוך את הסים הרגיל שלנו למיקרו סים ומשם נוכל לבחור אם אנחנו זקוקים לסים רגיל אז משתמשים במתאם ואם רוצים מיקרו סים אז ללא המתאם.

Booking.com