באנר buybycall
  
כתבות אחרונות
Cheap Sous Vide Cheap Sous Vide
סוויד בזול סוויד בזול
סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה
בוסטר Mifold בוסטר Mifold
דף פייסבוק
 
מכבדים
   
פרסומות אדסנס
סקרים
איזה מכשיר יש לכם?
אייפון
נוקיה
סמסונג
סוני אריקסון
מוטרולה
בלאקברי
אחר

פנס ללא סוללות

פנס ללא סוללות נקרא גם פנס דינמו
מה זה פנס?
פנס הוא מכשיר העוזר לאנשים לראות ולעשות דברים בחושך, הפנס החשמלי החל את דרכו בשנת  1896 ע"י ג'ושוע ליוניל כהן, שהשתמש בפנס בכדי להאיר צמחי בית, כיום,[ השימוש בפנס נהיה נפוץ יותר ויותרבן אם מדובר  בטיולים, בבית, ברכב, בהפסקות חשמל, בשעות חירום ובכל מקום חשוך, אין ספק שהפנס הינו חלק חשוב  וחיוני בחיינו, לפני כמה שנים הומצא פנס ללא סוללות, הוא ירוק, ידידותי לסביבה  וחוסך כסף רב וחוסך באנרגיה.
 
אז למה פנס ללא סוללות?
פנס ללא סוללות הוא מוצר שרק לפני כמה שנים נכנס לשוק, פנס זה הוא חסכוני יותר ומתאים יותר לשימושים רבים ומגוונים, הפנס ללא סוללות תמיד זמין ומוכן לשימוש ופעולה, אין צורך להטעינו מבועד מועד או להצטייד בסוללות  מלאות או טעונות על מנת להפעילו ועל מנת להאיר באמצעותו.
פנסים רבים מבזבזים אנרגיה וסוללות ומזהמים את הסביבה בעוד שפנס ללא סוללות   ונטען  ע"י אנרגיה מכאנית באמצעות לחיצה על הידית המובנת בו.
פנס זה יכול לשמש גם כתאורת חירום, בזמן הפסקת חשמל, זה חוסך המון כסף וגם מונע הזדהמות כדור הארץ, אנו שומעים על ההתחממות הגלובלית בעולם וסוללות זה אחד המוצרים היותר מזהמים בעולם, אך פנס ללא סוללות חוסך גם כסף רב וגם ידידותי לסביבה.
בנוסף על כך שהפנס עובד על אנרגיה מכאנית הנורות שבתוך הפנס הן נורות לד הנחשבות ירוקות  וחסכוניות מאוד באנרגיה ותכולת חייהם היא מעל ל-60,000 שעות.
 
אין צורך בסוללות או חשמל, הפנס עובד על טכנולוגית הדינמו באמצעות לחיצה על הידית עם היד. לוחצים על ידית הפנס במשך 1-2 דקות, לחיצות אלו יספקו לנו תאורה למשך 30 דקות ללא הפסקה. ידידותית לסביבה לא צריך לדאוג שייגמרו הסוללות.  נורות לד רבות עוצמה ובהירות.  מוצר חובה בכל בית מתאים לכל מטרה, פעילויות בחושך, טיולים, חירום, לרכב,  הפנס כל הזמן מוכן וזמין לשימוש.

פנס ללא סוללות
 
 
 
Booking.com