באנר buybycall
  
כתבות אחרונות
Cheap Sous Vide Cheap Sous Vide
סוויד בזול סוויד בזול
סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה
בוסטר Mifold בוסטר Mifold
דף פייסבוק
 
מכבדים
   
פרסומות אדסנס
סקרים
איזה מכשיר יש לכם?
אייפון
נוקיה
סמסונג
סוני אריקסון
מוטרולה
בלאקברי
אחר

חזייה והריון

חזייה והריון

אחד הסממנים הראשונים של ההריון הינו בחזה האישה ובגודלו וזה לא מסתכם בכך, כמובן שזה משתנה מאחת לאחת אך רוב הנשים עולות במידה אחת עד שלושה בגודל הקאפ במהלך ההריון. ובנוסף על כך מכיוון שהבטן מתרחבת במהלך ההריון כך גם היקף החזייה.

מנסה למצוא את מידת החזייה הנכונה במהלך ההריון? כנראה שזאת משימה בלתי אפשרית למצוא חזייה לנשים בהריון ,לא רק שגודל החזה שלך והמידה השתנו, וכתוצאה מכך גם הכאב שבא בעקבות השינוי ההורמונלי גורם לך לרצות ללא ללבוש חזייה כלל!
 

אמנם את יכולה פשוט לקנות חזייה גדולה יותר במהלך ההריון, אך שוב החזה גודל החזה משתנה מיום ליום ואין טעם לרוץ  לקנות חזייה במידה הנכונה בכל שינוי קטן, ולכן מומלץ מאוד להשתמש בחזייה נוחה שתתאים את עצמה לשינויים לשם כך מומלץ להשתמש בחזיית הפלא ahh bra.

למה חשוב ללבוש חזייה במידה הנכונה?
ראשית כל חזייה במידה הנכונה תהיה גם נוחה יותר, בנוסף על כך חזייה במידה הנכונה תומכת בשדיים ומסייעת למנוע כאבי גב מיותרים מכיוון שמשקל החזה גדל במהלך ההריון חזייה במידה נכונה אפילו מסייעת בהפחתת סימני המתיחה.

חזיות מטבען לא תמיד נוחות ולוחצות במיוחד כשמדובר על מידות מעל לממוצע, וכמובן שמעבר ללחץ שנוצר מחזייה במידה קטנה הדבר יורגש גם ברצועות החזייה ואף מהחיכוך שעלול להיווצר בין העור לרצועות החזייה.
מומלץ להמנע ככל האפשר מחזיות עם ברזלים

חזיית הפלא 
ללא תפרים הגורמים לגירויים ולחוסר נוחות.

הינה חזייה ללא אבזמי מתכת וללא ברזלים או קרסים.
הבד הינו בד מיקרופייבר נושם מונע הזעה.
צפיפות חוט שונה בחלקים מסויימים החזייה ובקאפ מעניקה תמיכה טובה לחזה יציב וזקוף.
מבנה החזייה נוחו ומתאים את עצמו לחזה, גודלו וצורתו.
מתאים גם לנשים בעלות חזה גדול ומומלצת במיוחד לנשים בהריון.
החזייה אינה יוצרת כפלים או בליטות לא רצויות.


 
 
Booking.com