באנר buybycall
  
כתבות אחרונות
Cheap Sous Vide Cheap Sous Vide
סוויד בזול סוויד בזול
סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה סקירה מגבר אלחוטי שיומי דגם Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 + מדריך להתקנה
בוסטר Mifold בוסטר Mifold
דף פייסבוק
 
מכבדים
   
פרסומות אדסנס
סקרים
איזה מכשיר יש לכם?
אייפון
נוקיה
סמסונג
סוני אריקסון
מוטרולה
בלאקברי
אחר

הסוללה באייפון נגמרת מהר?


הבעיה העיקרית והבולטת במיוחד ללא כל ספק במכשירי האייפון היא הסוללה שנגמרת במהירות ולעיתים אף יש צורך להטעין את המכשיר מספר פעמיים ביום, תלוי כמובן באופן תדירות השימוש במכשיר.
השאלה הנשאלת היא האם ישנם דרכים לשפר את חיי הסוללה במכשיר האייפון שלנו? ובכך לשמר את הסוללה אך דרכים אלו מצירכות לעיתים כיבוי פונקציות מסוימות במכשיר האייפון שברשותנו אך לא תמיד אותן פונקציות שימושיות  לנו ולכן כדאי ואף מומלץ לכבות כל אפליקצייה או פונקצייה אשר לא חיונית לנו ומבזבזת לנו את הסוללה מהר יותר.

לפניכם מספר טיפים אשר יסייעו לכם לגרום לסוללה להחזיק זמן רב יותר.

בהירות 
במכשיר האייפון ישנו חיישן אשר מתאים את בהירות המסך באופן אוטומטי ובהתאם לאור הסובב אותו למשל כשיש יותר אור בסביבתנו אז המסך יצרוך פחות אנרגיה בתאורה ולכן יש להפעיל אוטומטית את החיישן הבהירות הנקרא  " כיוון בהירות אוטומטי"
איך לכוון בהירות אוטומטית? נכנסים להגדרות--- בהירות ---  כיוון בהירות אוטומטי --- הפעל
 בהירות המסך
ניתן לשלוט על בהירות המסך באופן ידני באמצעות פונקציה זו, במידה וכיוונו את עוצמת הבהירות על המקסימום  סביר להניח שהדבר ידרוש יותר אנרגיה מהסוללה ולכן עוצמת הבהירות משפיעה על אורך חיי הסוללה במכשיר האייפון
איך לכוון את בהירות המסך? הגדרות--- בהירות --- ובאמצעות המחוג העליון ניתן לקבוע את עוצמת הבהירות הרצויה לנו.
  Bluetooth
Bluetooth המשמש בעיקר להפיכת מכשיר האייפון לראוטר אלחוטי ולשימוש עם אביזרים אלחוטיים כגון אוזנייה או דיבורית אלחוטית, רצוי לכבות כאשר לא משתמשים בפונקציות המצריכות את הפעלת ה- Bluetooth  על מנת לחסוך באורך חיי הסוללה
איך לכבות את פונקציית הבלוטוט? הגדרות--- כללי --- בלוטוט --- כיבוי.
כיבוי ה- 3G
ה3Gבמכשיר האייפון מאפשר גלישה ברשת האינטרנט וקבלת נתונים דרך הרשת הסלולרית, באופן לא מפתיע, הפעלה ושימוש בפונקציית ה- 3Gבאופן קבוע ותמידי מצריכה לא מעט אנרגיה מן הסוללה.
 איך לכבות את ה- 3G?  הגדרות--- כללי --- רשת ---   הפעל שירותי דור שלישי ---  כיבוי
כיבוי ה-Wi-Fi
סוג אחר של גלישה ברשת האינטרנט וקבלת נתונים מתפאשר באמצעות פונקציית ה-Wi-Fi הוא אפילו מהיר יותר מאשר ה- G3,  אומנם מאפשר להתחבר לרשת האינטרנט רק במקומות בהם ישנה רשתWi-Fi  פתוחה   (שלא כמו ב- G3 שבו ניתן לגלוש בכל מקום באמצעות הרשת הסלולרית) רצוי מאוד ואף מומלץ לכבות פונקציה זו כשלא משתמשים בה על מנת לחסוך באנרגיה ובכך למנוע מן הסוללה להתרוקן מהר יותר
איך לכבות את ה- Wi-Fi?  הגדרות--- אינטרנט אלחוטי ---  כיבוי
ביטול שירותי מיקום
במכשיר האייפון ישנו חיישן GPS  מובנהזה מאפשר למכשיר הטלפון לדעת איפה אתה לתת לך הוראות הגעה מדויקות ומיקום, שימושי ללא מעט יישומים ולחפש נותני שירותים בסביבתך כמו מסעדות  ועודאך כמו כל שירות ששולח/מקבל נתונים ברשת, הדבר צורך אנרגיהאם אינכם משתמשים בשירותי מיקום מומלץ לבטלם על מנת לחסוך באנרגיה ולהאריך את חיי הסוללה
איך לכבות את שירותי המיקום?  הגדרות--- שירותי מיקום ---  כיבוי (ניתן גם לבחור באיזה יישום להשתמש בשירותי המיקום ובאיזה לא)
כיבוי עדכונים.
האייפון יכול להיות מוגדר באופן אוטומטי למצוא ולקבל נתונים, הודעות דוא"ל נכנס ועוד, עבור אפליקציות מסווימות, ברגע שיש עדכון חדש המכשיר יתריע לנו על כך באמצעות עדכונים (נקרא גם הודעות דחיפה) אופציה זו גם כן גוזלת לא מעט אנרגיה מן הסוללה , ולכן ביטול העדכונים יקטין את מספר הפעמים שמכשיר האייפון יתחבר לרשת, ובכך לחסוך באנרגיה, ניתן לבדוק ידנית את הדוא"ל ובכך לא לתת למכשיר להתחבר אוטומטית על מנת לבדוק דוא"ל (פירוט נרחב בטיפ הבא)
איך לכבות את העדכונים האוטומטיים?  הגדרות--- עדכונים ---  כיבוי (ניתן גם לבחור באיזה יישום להשתמש בשירותי העדכון האוטומטי ובאיזה לא)
בדיקת דוא"ל בפרקי זמן ארוכים יותר
בדיקת דוא"ל אוטומטית  בפרקי זמן ארוכים יותר תביא להפחתה במספר הכניסות לרשת,  ובכך צריכת האנרגיה פוחתת מומלץ לבדוק באופן ידני מעת לעת או בזמן שמצפים לדוא"ל בכך שנכנסים אל הדוא"ל במכשיר ובכך לבטל להאריך את אורך חיי הסוללה
איך לקבוע את מרווחי  הזמן לבדיקת הדוא"ל?  הגדרות--- דוא"ל,אנשי קשר , לוחות שנה הורדת נתונים חדשים(ניתן לבחור שהמכשיר יתחבר מיוזמתו ויבדוק דוא"ל אחת ל-15,30,60 דקות או ידני )
במידה ונבחר באופציה הידנית המכשיר יבדוק דוא"ל רק כשנפתח את אפליקציית הדואר.

 
 
 


נעילה אוטומטית
באפשרותך להגדיר באופן אוטומטי שהאייפון ילך "לישון" כלומר יעבור למצב סטנד ביי -  תכונה זו נקראת נעילה אוטומטית - לאחר פרק זמן מסויםשל אי שימוש במכשיר,  במצב זה המכשיר יזלול פחות אנרגיה מהסוללה בכך שהמסך נכבה ושירותים אחרים נכבים אוטומטית בפרק הזמן שהגדרנו. נסו להגדיר נעילה אוטומטית לאחר דקה .
איך להגדיר נעילה אוטומטית?  הגדרות--- כללי ---  נעילה אוטומטית--- מומלץ לבחור לאחר דקה.
ביטול האקולייזר
באפליקציית האייפוד במכשיר האייפון יש תכונת אקולייזר שיכולה להתאים סגנונות מוסיקה / להגדיל את הבאס / הטרבל ועוד...  הגדרות אלו דורשים אנרגיה נוספת מן הסוללה כבו את האקולייזר כדי חסוך בסוללה.
איך לבטל את פונקציית  האקולייזר?  הגדרות---  אייפוד ---  אקולייזר--- כיבוי
בנוסף לכל השיטות הנ"ל המסייעות לאייפון לעבוד יותר זמן ללא הטענה ולמרות זאת לפניכם מספר שיטות ועצות כיצד לא להגיע למצב שבו הסוללה התרוקנה לחלוטין.

1. מטען רכב לאייפון - מומלץ להחזיק ברכב על כל מקרה אפילו אם אנו נמצאים זמן קצר בכבישים אין לדעת מתי תייגמר הסוללה ואדרבה מתי נזדקק לה.
מטען אייפון לרכב

2. סוללת חירום לאייפון - סוללה קטנה ניתן לשאת אותה וטעון אותה באותו המטען באנו מטעינים בו את מכשיר האייפון.


3. סוללת חירום נטענת  - בדומה לסוללת החירום הרגילה מדובר על סוללה עוצמתית יותר ומתאימה בעיקר למי שלא נמצא זמן ממושך בסמוך למקור מתח.


4. מטען לאייפון - מומלץ להחזיק מטען נוסף בבית/במשרד או בתיק כי אין לדעת מתי נצטרך לטעון את המכשיר וגם אם המטען ניזוק או אבד לנו תמיד טוב שיש גיבוי.

מתאם טעינה לאייפון 4


כל בעליי מכשיר האייפון כבר יודעים ומכירים בבעיה הזו שהסוללה לא מחזיקה הרבה זמן,  אנו מקווים שהמדריך הנ"ל סייע לכם.
 
Booking.com